Brooklynn Olson: Difference between revisions
No edit summary |
Added solo |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
|Countdown Nationals | |Countdown Nationals | ||
|6<sup>th</sup> in 8 & Under Solos | |6<sup>th</sup> in 8 & Under Solos | ||
|- | |||
|2023 | |||
|I’m Cute | |||
|Jazz | |||
|KAR | |||
| | |||
|} | |} | ||