Wavy Hazen: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 99: Line 99:
|unknown scoring
|unknown scoring
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="7" |2021
| rowspan="3" |Shelter
| rowspan="4" |Shelter
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |Alex Alba
| rowspan="4" |Alex Alba
|KAR (Escondido)
|KAR (Escondido)
|did not place
|did not place
Line 111: Line 111:
|Spotlight (Redondo Beach)
|Spotlight (Redondo Beach)
|unknown scoring
|unknown scoring
|-
|24/7 (Reno)
|Runner-Up Mini<br />Female Non-Stop Dancer
|-
|-
| rowspan="3" |Ain't No Other
| rowspan="3" |Ain't No Other