Wavy Hazen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 99: | Line 99: | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Shelter | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Alex Alba | ||
|KAR (Escondido) | |KAR (Escondido) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 111: | Line 111: | ||
|Spotlight (Redondo Beach) | |Spotlight (Redondo Beach) | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |||
|24/7 (Reno) | |||
|Runner-Up Mini<br />Female Non-Stop Dancer | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |Ain't No Other | | rowspan="3" |Ain't No Other | ||