Wavy Hazen: Difference between revisions
No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 127: | Line 127: | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2022 | ||
|Cold Hearted Snake | | rowspan="2" |Cold Hearted Snake | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" | | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 144: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|Runner-Up Mini | |Runner-Up Mini Protégé | ||
|} | |} | ||
| Line 213: | Line 216: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |All That Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Brynne Becker | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Hayden Calder]] | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 226: | Line 229: | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios<br />On the Edge | |3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios<br />On the Edge | ||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|} | |} | ||