Wavy Hazen: Difference between revisions

No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 127: Line 127:
|unknown scoring
|unknown scoring
|-
|-
| rowspan="4" |2022
| rowspan="5" |2022
|Cold Hearted Snake
| rowspan="2" |Cold Hearted Snake
|Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |
|KAR (San Gabriel)
|
|
|KAR (San Gabriel)
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|
|-
|-
Line 144: Line 147:
|-
|-
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|Runner-Up Mini Protege
|Runner-Up Mini Protégé
|}
|}


Line 213: Line 216:
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="4" |2022
| rowspan="3" |All That Jazz
| rowspan="4" |All That Jazz
| rowspan="3" |Musical Theater
| rowspan="4" |Musical Theater
| rowspan="3" |Brynne Becker
| rowspan="4" |Brynne Becker
| rowspan="3" |[[Hayden Calder]]
| rowspan="4" |[[Hayden Calder]]
|KAR (San Gabriel)
|KAR (San Gabriel)
|
|
Line 226: Line 229:
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios<br />On the Edge
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios<br />On the Edge
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|}
|}