Wavy Hazen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 245: | Line 245: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2022 | ||
| rowspan="3" |Riot Rhythm | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |[[Sophia Lucia]]<br />Amanda Gardner | |||
| rowspan="3" |[[Wavy Hazen]]<br />[[Quinn Briscoe]]<br />[[Devyn Robertson]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Bryn Zimmerman]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Joah Moore]] | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Jump (Anaheim) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups | |||
|- | |||
| rowspan="4" |I Feel Pretty | | rowspan="4" |I Feel Pretty | ||
| rowspan="4" |Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||