Wavy Hazen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 127: | Line 127: | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan="2" |Cold Hearted Snake | | rowspan="2" |Cold Hearted Snake | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| Line 137: | Line 137: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Fever | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 145: | Line 145: | ||
|Hollywood Vibe<br />(Garden Grove) | |Hollywood Vibe<br />(Garden Grove) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||