Wavy Hazen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 235: | Line 235: | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2023 | |||
| rowspan="3" |Me & My Shadow | |||
| rowspan="3" |Open | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |[[Hayden Calder]] | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
2<sup>nd</sup> in Junior Open Duets/Trios | |||
Platinum | |||
|- | |||
|Rainbow (Redondo Beach) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|} | |} | ||