GiaNina Paolantonio/Filmography: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 12: Line 12:
|}
|}


==Television==
==Television 2==
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
!Year
!Year
Line 34: Line 34:
|Season 8
|Season 8
|-
|-
|2021
|2020
|Nick Bencivengo
|Gia
|
|-
| rowspan="2" |2021
|Drama Club
|Drama Club
|Chorus Dancer #5
|Chorus Dancer #5
|
|-
|Sawyer Sharbino
|Gianna
|
|
|}
|}