Claire Monge: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 201: Line 201:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick<br />Teen Female BreakOut Artist
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick<br />Teen Female BreakOut Artist
|-
|-
| rowspan="2" |2022
| rowspan="4" |2022
|Atonement
| rowspan="2" |Atonement
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-
|Radix (Minneapolis)
|Radix (Minneapolis)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Teen Protege
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Teen Protege
Line 211: Line 214:
|Jump (Minneapolis)
|Jump (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|-
|Chirp
|Open
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|}
|}