Kate Monge: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 64: Line 64:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2017
| rowspan="2" |2017
|Beauty and a Beat
|Open
|Reggie Broberg<br />Aiden Hamlin<br />[[Kelsie Jacobson]]<br />Benjamin King<br />[[Ingrid Wirtz]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|-
|Trolls
|Trolls
|Tap
|Tap
|[[Finley Ashfield]]<br />Reggie Broberg<br />Luciana Budion<br />Charlotte De St. Aubin<br />Sadie Ehrmantraut<br />Marren Gossai<br />Emily Healy<br />Benjamin King<br />Stella Kramer<br />Katelynn Larson<br />Kate Monge<br />Shaela Murphy<br />Gemma Neely<br />Esmay Lov Olstad<br />Madison Orlett<br />Brynn State<br />Savannah Werner
|[[Finley Ashfield]]<br />Reggie Broberg<br />Luciana Budion<br />Charlotte De St. Aubin<br />Sadie Ehrmantraut<br />Marren Gossai<br />Emily Healy<br />Benjamin King<br />Stella Kramer<br />Katelynn Larson<br />[[Savannah Manzel]]<br />Shaela Murphy<br />Gemma Neely<br />Esmay Lov Olstad<br />Madison Orlett<br />Brynn State<br />Savannah Werner
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
Line 79: Line 73:
|I Dream of Jeannie
|I Dream of Jeannie
|Jazz
|Jazz
|[[Finley Ashfield]]<br />Reggie Broberg<br />Luciana Budion<br />Charlotte De St. Aubin<br />Sadie Ehrmantraut<br />Marren Gossai<br />Emily Healy<br />Benjamin King<br />Stella Kramer<br />Katelynn Larson<br />Kate Monge<br />Shaela Murphy<br />Gemma Neely<br />Esmay Lov Olstad<br />Madison Orlett<br />Brynn State<br />Savannah Werner
|[[Finley Ashfield]]<br />Reggie Broberg<br />Luciana Budion<br />Charlotte De St. Aubin<br />Sadie Ehrmantraut<br />Marren Gossai<br />Emily Healy<br />Benjamin King<br />Stella Kramer<br />Katelynn Larson<br />[[Savannah Manzel]]<br />Shaela Murphy<br />Gemma Neely<br />Esmay Lov Olstad<br />Madison Orlett<br />Brynn State<br />Savannah Werner
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups
|6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups