Kate Monge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2016 | |||
|Trolls | |||
|Tap | |||
|Reggie Broberg<br />Luciana Budion<br />Charlotte De St Aubin<br />Sadie Ehrmantraut<br />Marren Gossai<br />Emily Healy<br />Peyton Holman<br />Benjamin King<br />Katelynn Larson<br />[[Savannah Manzel]]<br />Shaela Murphy<br />Gemma Neely<br />Esmay Lov Olstad<br />Madison Orlett<br />Genevieve Saunby<br />Alexis Starkey<br />Brynn State<br />Savannah Werner | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|I Dream of Jeannie | |||
|Jazz | |||
|Reggie Broberg<br />Luciana Budion<br />Charlotte De St Aubin<br />Sadie Ehrmantraut<br />Marren Gossai<br />Emily Healy<br />Peyton Holman<br />Benjamin King<br />Katelynn Larson<br />[[Savannah Manzel]]<br />Shaela Murphy<br />Gemma Neely<br />Esmay Lov Olstad<br />Madison Orlett<br />Genevieve Saunby<br />Alexis Starkey<br />Brynn State<br />Savannah Werner | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2017 | | rowspan="2" |2017 | ||
| Line 76: | Line 89: | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups | |6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups | ||
|} | |} | ||