Kennedy Barry: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 210: | Line 210: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2018 | ||
| rowspan="2" |Searching | | rowspan="2" |Searching | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 220: | Line 220: | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Remorse | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Nick Meola | ||
|Showbiz (Escondido) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Diamond Solos | |||
|- | |||
|24/7 (San Diego) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jump (Westminster) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|NUVO | |NUVO | ||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|2019 | |||
|Beneath the Surface | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Revive (San Diego) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||