Brisa Lalich: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 32: Line 32:
|-
|-
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|
|4<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Solos
|-
|-
| rowspan="4" |2012
| rowspan="4" |2012
Line 79: Line 79:
|-
|-
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|
|4<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|-
|-
| rowspan="2" |My Boyfriend's Back
| rowspan="2" |My Boyfriend's Back
Line 85: Line 85:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|KAR (Long Beach)
|KAR (Long Beach)
|
|3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|-
|-
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|
|did not place
|-
| rowspan="6" |2012
| rowspan="2" |The DiVas
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |[[Kennedy Barry]]<br />Callie Baum
|KAR (Claremont)
|did not place
|-
|-
| rowspan="5" |2012
|The DiVas
|Open
|[[Kennedy Barry]]<br />Callie Baum
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|did not place
|did not place
Line 101: Line 104:
| rowspan="2" |[[Kennedy Barry]]
| rowspan="2" |[[Kennedy Barry]]
|KAR (Claremont)
|KAR (Claremont)
|
|4<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|-
|-
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|
|did not place
|-
|-
| rowspan="2" |Come On Everybody
| rowspan="2" |Come On Everybody
Line 110: Line 113:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|KAR (Claremont)
|KAR (Claremont)
|
|2<sup>nd</sup> in Primary 9-11 Duets/Trios
|-
|-
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|
|2<sup>nd</sup> in Primary 9-11 Duets/Trios
|}
|}