Hayden Overholtzer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2019 | | rowspan="6" |2019 | ||
| rowspan="6" |Slay | |||
| rowspan="6" |Jazz | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | | | ||
|- | |||
|StarSystems | |||
| | | | ||
|- | |||
|StarSystems Nationals | |||
| | | | ||
|- | |||
|Countdown | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2021 | |||
| rowspan="6" |Me Too | |||
| rowspan="6" |Jazz | |||
|Revolution (San Gabriel) | |||
|3<sup>rd</sup> in Novice 9-11 Solos<br />Photogenic 11 & Under Solos | |||
|- | |||
|Spotlight | |||
|Junior Photogenic Winner | |||
|- | |||
|Velocity | |||
| | |||
|- | |||
|Countdown | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Irvine) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||