Jillian Mahan: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 33: Line 33:
|Cupcake
|Cupcake
|Musical Theater
|Musical Theater
|
|Hall of Fame (Ontario)
|
|10<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Solos
|-
|-
|
|
Line 101: Line 101:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="7"|2017
| rowspan="6" |2017
|Dream is a Wish
|Lyrical
|Madelyn Bartolo<br />Gianna Garcia<br />Grace Howerton<br />Adalyn Hussey<br />Ariel Lantz-Loza<br />Brady Reuss<br />[[Jordyn Rockett]]<br />Sofia Wierzchucki
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|-
|Diner Girls
|Diner Girls
|Jazz
|Jazz