Jayden Bartels/Filmography: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
|Kiki Carlyle | |Kiki Carlyle | ||
|Episode: Heart & Soul | |Episode: Heart & Soul | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Alert: Missing Persons Unit | |||
|Kyra De La Cruz | |||
|Episode: Kyra | |||
|- | |||
|2025 | |||
|Goosebumps | |||
|Cece | |||
|Season 2 | |||
|} | |} | ||