Kaylee Townsend: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 142: | Line 142: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |We'll be Fine | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Malia Asahino | ||
|Showstopper (Anaheim II B) | |Showstopper (Anaheim II B) | ||
|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |8<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 153: | Line 153: | ||
|- | |- | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 187: | Line 190: | ||
|Velocity (Anaheim) | |Velocity (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2023 | |||
|How Do You Like That | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Le Jazz Hot | |||
|Jazz | |||
|Brynne Becker | |||
|Radix (Boston) | |||
|10<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Junior Protege | |||
|} | |} | ||