Addison Moffett: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 154: | Line 154: | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" style="text-align: center; " |2012 | ||
| style="text-align: center; " |Fix You | |||
| style="text-align: center; " |Improv | |||
| style="text-align: center; " |n/a | |||
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Listen | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Listen | ||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Lyrical | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Lyrical | ||