Devyn Robertson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 197: | Line 197: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2022 | ||
| rowspan="2" |Footloose | | rowspan="2" |Footloose | ||
| rowspan="2" |Musical Theater | | rowspan="2" |Musical Theater | ||
| Line 224: | Line 215: | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Riot Rhythm | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |[[Wavy Hazen]]<br />[[Quinn Briscoe]]<br />[[Everleigh Soutas]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Bryn Zimmerman]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Joah Moore]] | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Jump (Anaheim) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |I Feel Pretty | | rowspan="4" |I Feel Pretty | ||