Danica Robertson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 73: Line 73:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="5" |2022
| rowspan="3" |Lonely
| rowspan="5" |Lonely
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
|KAR (San Gabriel)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1161/act/128/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true The Scientist - KAR (Riverside)]</ref>
|KAR (San Gabriel)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1161/act/128/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true The Scientist - KAR (Riverside)]</ref>
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos<br />Elite Miss Dance<br />Elite Solo HDE All Stars<br />KAR Convention Scholarships
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos<br />Elite Miss Dance<br />Elite Solo HDE All Stars<br />KAR Convention Scholarships
|-
|Velocity (Anaheim)
|
|-
|JUMP (Anaheim)
|
|-
|-
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)