Sage Humphries: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|2009 | |2009 | ||
|Viva Dolorosa | |||
|Classical | |||
|Shelly Macy | |||
|Los Angeles | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2011 | |||
|Hallelujah | |||
|Classical | |||
|Shelly Macy | |||
|Los Angeles | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|Nocturne | |||
|Classical | |||
| | | | ||
|Los Angeles | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|Paquita | |||
|Classical | |Classical | ||
| | | | ||
| Line 64: | Line 83: | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| | |Sleeping Beauty | ||
(Aurora Variation) | |||
|Classical | |Classical | ||
| | | | ||