Keilahni Dixon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 22: | Line 22: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|PrimeTime | |PrimeTime (Pomona) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 31: | Line 31: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2018 | ||
|Riverside | | rowspan="2" |Riverside | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Glen Meynardie | | rowspan="2" |Glen Meynardie | ||
|Move | |Move | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|As Long as I'm<br />Here with You | |Countdown | ||
|Tap | | | ||
|Michelle Miner | |- | ||
| rowspan="2" |As Long as I'm<br />Here with You | |||
| rowspan="2" |Tap | |||
| rowspan="2" |Michelle Miner | |||
|Move | |Move | ||
| | |||
|- | |||
|Countdown | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 64: | Line 70: | ||
| rowspan="3" |Hearts | | rowspan="3" |Hearts | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Kyle Ponte | ||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
|Team Hollywood | |Team Hollywood | ||