Ella Smallwood: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 354: | Line 354: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="88" |2022 | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" |Addison Arredondo<br />Sienna Hardin<br />[[Kailey Longshore]]<br />Peach Miller<br />Zoe Pollei<br />Haven Warther<br />Ivy Zimmerman | |||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 378: | Line 378: | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Carmen Carney<br />Clara Cestone<br />Natalie De Leon<br />[[Spree Hazen]]<br />Ava Kendall<br />Sophia Loftus<br />Jonah Smith<br />Ava Zimmerman | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 397: | Line 397: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Carmen Carney<br />Clara Cestone<br />Natalie De Leon<br />Nicky Garofalo<br />Sophia Loftus<br />Sienna McCarthy<br />Jonah Smith<br />Brooke Vurpillat | ||
| | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| Line 407: | Line 407: | ||
|- | |- | ||
|Hollywood Vibe Nationals | |Hollywood Vibe Nationals | ||
| | |||
|- | |||
|Jump (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 414: | Line 420: | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Kate Allen<br />Olivia Batlle<br />Emersyn Fee<br />Sienna Hardin<br />Sophia Loftus<br />Delaney Mccarthy<br />Peach Miller<br />Haven Warther<br />Ivy Zimmerman | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 433: | Line 439: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Natalie De Leon<br />[[Wavy Hazen]]<br />Scarlet Kendall<br />[[Kailey Longshore]]<br />Delaney McCarthy<br />Ava Zimmerman | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 448: | Line 460: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Kate Allen<br />Lyrah Cabrera<br />Sarah Coy<br />Haylie Eastman<br />Tia Gutierrez<br />Ava Sherwood<br />Haven Warther | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 463: | Line 481: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Sin in Your Skin | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan="4" |Addison Arredondo<br /> | | rowspan="4" |Addison Arredondo<br />Dylan Bolles<br />[[Ariel Lantz-Loza]]<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />Sophia Loftus<br />Peach Miller<br />[[Everleigh Soutas]] | ||
|Velocity (Anaheim) | |||
|7<sup>th</sup> in Mini Large Groups | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" |Dylan Bolles<br />Audrey Chang<br />Keaton Evans<br />Chase Kowalkowski<br />Sophia Loftus<br />[[Kailey Longshore]]<br />Delaney McCarthy<br />Peach Miller<br />Haven Warther<br />Ava Zimmerman | |||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 478: | Line 517: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Who You Are | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Addison Arredondo<br />[[Kaylee Baldwin]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Scarlet Kendall]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Addyson Paul]]<br />[[Everleigh Soutas]]<br />[[Kaylee Townsend]]<br />[[Bryn Zimmerman]] | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 493: | Line 538: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Addison Arredondo<br />Holly Brosch<br />Logan Ellis<br />Emersyn Fee<br />Ellie Iwamoto<br />Chase Kowalkowski<br />Ella Limer<br />[[Kailey Longshore]]<br />Peach Miller<br />Zoe Pollei<br />Haven Warther<br />Ava Zimmerman | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 531: | Line 582: | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" |Kate Allen<br />Lyrah Cabrera<br />Sarah Coy<br />Haylie Eastman<br />Tia Gutierrez<br />Sienna Hardin<br />Chase Kowalkowski<br />Sophia Loftus<br />[[Kailey Longshore]]<br />Peach Miller<br />Kaya Tretter<br />Haven Warther<br />Juliana Weisinger<br />Ava Zimmerman | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
| Line 549: | Line 600: | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" |Olivia Batlle<br />Carmen Carney<br />Natalie De Leon<br />Nicky Garofalo<br />Brooke Giese<br />Jaidyn Johns<br />Amelia Kerr<br />[[Kailey Longshore]]<br />Delaney Mccarthy<br />Ava Olsen<br />Londyn Orr<br />Jonah Smith<br />Brooke Vurpillat<br />Juliana Weisinger<br />Ava Zimmerman | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe Nationals | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Jump (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Radix (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" |Many Dancers | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe Nationals | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Jump (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Radix (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | | rowspan="6" | | ||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" |Many Dancers | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe Nationals | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Jump (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Radix (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | |||
| | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
| | | || || || | ||
|} | |} | ||