Sydney Smallwood: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2015 | |||
|Ice Cream & Cake | |||
|Jazz | |||
|Bella De Michele<br />Sienna Hardin<br />Zoe Lewis<br />Sophia Loftus<br />[[Devyn Robertson]]<br />[[Ella Smallwood]]<br />[[Sydney Smallwood]]<br />Leia Stackleather<br />Ivy Zimmerman | |||
|StarQuest (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Bushel and a Peck | |||
|Tap | |||
|Bella De Michele<br />Jasmine Follero<br />Sienna Hardin<br />Zoe Lewis<br />Sophia Loftus<br />Sophia Moore<br />[[Devyn Robertson]]<br />[[Ella Smallwood]]<br />[[Sydney Smallwood]]<br />Leia Stackleather<br />Ivy Zimmerman | |||
|StarQuest (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||