Sydney Smallwood: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2017 | | rowspan="3" |2017 | ||
|Fabulous | | rowspan="3" |Fabulous | ||
|Musical Theatre | | rowspan="3" |Musical Theatre | ||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
| | |||
|- | |||
|Countdown | |||
| | |||
|- | |||
|Countdown Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 34: | Line 40: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Fever | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
|KAR (Riverside) | |KAR (Riverside) | ||
| | | | ||
| Line 46: | Line 52: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| rowspan=" | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="4" |I'm Changing | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
|KAR (Riverside) | |KAR (Riverside) | ||
| | | | ||
| Line 55: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|StarSystems (Redondo Beach) | |StarSystems (Redondo Beach) | ||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||