Sydney Smallwood: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Move On Out Of My Life | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
|StarQuest (Upland) | |StarQuest (Upland) | ||
| | | | ||
| Line 20: | Line 20: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |BravO | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="6" |2017 | |||
| rowspan="6" |Fabulous | |||
| rowspan="6" |Musical Theatre | |||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
| | | | ||
| Line 30: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|Countdown Nationals | |Countdown Nationals | ||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|StarSystems | |||
| | |||
|- | |||
|Thunderstruck | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 117: | Line 129: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Meeting in the Ladies Room | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
| | | | ||
| Line 128: | Line 140: | ||
|- | |- | ||
|Countdown Nationals | |Countdown Nationals | ||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|StarSystems | |||
| | |||
|- | |||
|Thunderstruck | |||
| | | | ||
|- | |- | ||