Katelee Guzzi: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
|3<sup>rd</sup> in Intermediate 12-14 Solos<br />4<sup>th</sup> Runner-Up for<br />Miss Teen Dance<br />Power Pak | |3<sup>rd</sup> in Intermediate 12-14 Solos<br />4<sup>th</sup> Runner-Up for<br />Miss Teen Dance<br />Power Pak | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |2019 | ||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|StarQuest (Waterbury) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Torrington) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Providence) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|StarQuest (Waterbury) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Torrington) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Providence) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||