Zoe Flores: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 163: Line 163:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |2022
| rowspan="7" |2022
|Storm
|Storm
|
|
Line 176: Line 176:
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP
|-
|-
| rowspan="6" |Changes
| rowspan="5" |Changes
| rowspan="6" |
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |
| rowspan="5" |
|
|24/7
|
|-
|
|
|
|-
|-
Line 197: Line 194:
|
|
|-
|-
|2023
| rowspan="3" |2023
|Prologue
| rowspan="3" |Prologue
|
| rowspan="3" |
|
| rowspan="3" |
|24/7
|24/7
|
|
|-
|-
|
|Radix
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|Jump (Fort Lauderdale)
|Jump (Fort Lauderdale)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Junior Female JUMP VIP
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Junior Female JUMP VIP