Zoe Flores: Difference between revisions
| Line 271: | Line 271: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2023 | ||
| rowspan="4" |Prologue | | rowspan="4" |Prologue | ||
| rowspan="4" |Contemporary | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| Line 292: | Line 292: | ||
|Jump (Orlando) | |Jump (Orlando) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Searching | |||
|Contemporary | |||
|Victor Smalley | |||
|24/7 ( Orlando) | |||
|1st in Junior Solos | |||
|} | |} | ||