Joe Blandford: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 95: Line 95:
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
| rowspan="5"|2019
| rowspan="5"|2019
|Friend Like Me
|Jazz
|
|Natalie Gaitan<br />Daeja Hill<br />[[Dakotah Hill]]<br />Serenity Holland<br />[[Liya Johnson]]<br />[[Mikaela Kline]]<br />Jaya Lastrapes<br />Robin Madison<br />Mary McHale<br />[[Michaela Vass]]
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|-style="text-align: center;"
|The Rules
|The Rules
|Contemporary
|Contemporary