Maizie Bailey: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 108: Line 108:
|-
|-
|Streetz (Indianapolis)
|Streetz (Indianapolis)
|
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|-
|Streetz Nationals
|Streetz Nationals
Line 119: Line 119:
|StandOut in Jazz<br />& Contemporary
|StandOut in Jazz<br />& Contemporary
|-
|-
| rowspan="4" |2020
| rowspan="5" |2020
| rowspan="4" |Guided Relaxation
| rowspan="5" |Guided Relaxation
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |
| rowspan="4" |Lee Eaves Mitchell
| rowspan="5" |Lee Eaves Mitchell
|Streetz (Indianapolis)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|Streetz Nationals<ref>[https://www.instagram.com/tv/B1jNXJOh510/ Streetz - Guided Relaxation]</ref>
|Streetz Nationals<ref>[https://www.instagram.com/tv/B1jNXJOh510/ Streetz - Guided Relaxation]</ref>
|
|