Rebecca Sutton: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 65: Line 65:
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
|2020
| rowspan="2" |2020
|
|Moment
|
|
|Hall of Fame (Riverside)
|
|-
|
|
|
|
|[[Rebecca Sutton]]<br />[[Jessica Sutton]]<br />Josie Lopez<br />Isabel Campos<br />Elianna Rodriguez
|[[Rebecca Sutton]]<br />[[Jessica Sutton]]<br />Josie Lopez<br />Isabel Campos<br />Elianna Rodriguez
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
|
|Party Girl
|
|
|
|Hall of Fame (Riverside)
|
|-
|
|
|
|
|[[Rebecca Sutton]]<br />[[Jessica Sutton]]<br />Josie Lopez<br />Isabel Campos<br />Elianna Rodriguez<br />Chloe Bretz
|[[Rebecca Sutton]]<br />[[Jessica Sutton]]<br />Josie Lopez<br />Isabel Campos<br />Elianna Rodriguez<br />Chloe Bretz
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|3<sup>rd</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
|2021
| rowspan="4" |2021
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |Aubree Ginter<br />Chloe Bretz<br />Coraline McClintock<br />Elianna Rodriguez<br />[[Rebecca Sutton]]<br />[[Jessica Sutton]]
|
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
|-
|-
|
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |Aubree Ginter<br />Chloe Bretz<br />Coraline McClintock<br />Elianna Rodriguez<br />[[Rebecca Sutton]]<br />[[Jessica Sutton]]
|
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
|
|-
|-
|
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="8" |2022
|
| rowspan="2" |Her
|
| rowspan="2" |Contemporary
|
| rowspan="2" |Brynlee Anderson<br />Chloe Bretz<br />Isabel Campos<br />Aubree Ginter<br />Coraline McClintock<br />Jordi Rajkumar<br />Elianna Rodriguez<br />Rebecca Sutton
|
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
|-
|-
|
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="2" |Fabulous
|
| rowspan="2" |Jazz
|
| rowspan="2" |Brynlee Anderson<br />Adelynn Avila<br />Chloe Bretz<br />Reagan Butler<br />Isabel Campos<br />Riley Corprew<br />Audrina Davis<br />Aubree Ginter<br />Terryn Jackson<br />Coraline McClintock<br />Mary Ordaz<br />Jordi Rajkumar<br />Elianna Rodriguez<br />Rebecca Sutton<br />Sydney Williams
|
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
|
|-
|-
|
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
| rowspan="2" |Her
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Brynlee Anderson<br />Chloe Bretz<br />Isabel Campos<br />Aubree Ginter<br />Coraline McClintock<br />Jordi Rajkumar<br />Elianna Rodriguez<br />Rebecca Sutton
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
|-
|-
|
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|
|-
|-
|
| rowspan="2" |Fabulous
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Brynlee Anderson<br />Adelynn Avila<br />Chloe Bretz<br />Reagan Butler<br />Isabel Campos<br />Riley Corprew<br />Audrina Davis<br />Aubree Ginter<br />Terryn Jackson<br />Coraline McClintock<br />Mary Ordaz<br />Jordi Rajkumar<br />Elianna Rodriguez<br />Rebecca Sutton<br />Sydney Williams
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Riverside)
|Hall of Fame (Riverside)
|
|
|-
|-
|
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|