Jessica Sutton: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 343: | Line 343: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2018 | | rowspan="2" |2018 | ||
|Let There be Peace on Earth | | rowspan="2" |Let There be Peace on Earth | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| | | rowspan="2" |[[Charlotte Bailey]] | ||
|Move | |KAR (Riverside) | ||
|1<sup>st</sup> | |6<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios | ||
|- | |||
|Move (Riverside) | |||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duets/Trios | |||
|} | |} | ||