Jessica Sutton: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |I'm An Albatroz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lyndsey Clark | ||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||
|6<sup>th</sup> in Starz of Tomorrow 8 & Under Solos | |6<sup>th</sup> in Starz of Tomorrow 8 & Under Solos | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
|Move | |Move | ||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Solos<br />Platinum | |1<sup>st</sup> in 8 & Under Solos<br />Platinum | ||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
|Did Not Place | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2019 | | rowspan="5" |2019 | ||