Jessica Sutton: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
No edit summary
Line 31: Line 31:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2018
| rowspan="3" |2018
| rowspan="2" |I'm An Albatroz
| rowspan="3" |I'm An Albatroz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |Lyndsey Clark
| rowspan="3" |Lyndsey Clark
|Rainbow (Escondido)
|Rainbow (Escondido)
|6<sup>th</sup> in Starz of Tomorrow 8 & Under Solos
|6<sup>th</sup> in Starz of Tomorrow 8 & Under Solos
Line 40: Line 40:
|Move
|Move
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Solos<br />Platinum
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Solos<br />Platinum
|-
|KAR (Riverside)
|Did Not Place
|-
|-
| rowspan="5" |2019
| rowspan="5" |2019