Allie Plott: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 177: Line 177:
|Top 12 Mini Female Best Dancers
|Top 12 Mini Female Best Dancers
|-
|-
| rowspan="5" |2023
| rowspan="8" |2023
| rowspan="3" |Winding & Unwinding
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Hollywood Invitational
|
|-
|UBC
|
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|
|-
| rowspan="5" |Drag Shift
| rowspan="5" |Drag Shift
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
Line 196: Line 208:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Female BreakOut Artist
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Female BreakOut Artist
|-
|-
| rowspan="9" |2024
| rowspan="10" |2024
| rowspan="7" |Come to Me
| rowspan="7" |Come to Me
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
Line 221: Line 233:
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female BreakOut Artist
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female BreakOut Artist
|-
|-
| rowspan="2" |Present Moment
| rowspan="3" |Present Moment
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |Victor Smalley
|Starpower (Murfreesboro)
|Starpower (Murfreesboro)
|1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />Teen Miss Starpower<br />Power Pak Invites<br />WDP Scholarship
|1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />Teen Miss Starpower<br />Power Pak Invites<br />WDP Scholarship
Line 229: Line 241:
|24/7 (Westminster)
|24/7 (Westminster)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|Jump (Atlanta)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|}
|}