Hallee Anderson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Idkwhattonamemyself |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Ruby Minis Solos<br>Title Winner<br>Icon Winner | |1<sup>st</sup> in Ruby Minis Solos<br>Title Winner<br>Icon Winner | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2023/24 | |||
| rowspan="2" |Songbird | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
|Jump (Minneapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in JumpStart Solos | |||
|- | |||
|Nuvo (Omaha) | |||
|1<sup>st</sup> in NUbie Solos | |||
|} | |} | ||