Kennedy Rae Thompson: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 166: | Line 166: | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
|2<sup>nd</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />Junior Miss Starpower<br />Wild One | |2<sup>nd</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />Junior Miss Starpower<br />Wild One | ||
|- | |||
| rowspan="11" |2023 | |||
| rowspan="5" |Caruso | |||
| rowspan="5" |Lyrical | |||
| rowspan="5" |Gloria Hampton | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Believe (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Free Your Body | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" |Derrick Schrader | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Believe (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
| | |||
|- | |||
|Graduation Ball | |||
|Ballet | |||
|Troy Brown | |||
|UBC (Atlanta) | |||
|High Gold | |||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2023-4 | | rowspan="8" |2023-4 | ||