Kennedy Rae Thompson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 307: | Line 307: | ||
|Starpower (Woodbridge II) | |Starpower (Woodbridge II) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |||
|2025 | |||
|Passepied | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|NYCDA (Baltimore) | |||
|21<sup>st</sup> in Teen High Score Solos<br />High Gold | |||
|} | |} | ||