Scarlett Petty: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 330: | Line 330: | ||
|24/7 (Houston) | |24/7 (Houston) | ||
| | | | ||
|- | |||
|2023 | |||
|Burning Love | |||
|Open | |||
|Nexstar (Tenessee) | |||
|Did not place | |||
|} | |} | ||
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 330: | Line 330: | ||
|24/7 (Houston) | |24/7 (Houston) | ||
| | | | ||
|- | |||
|2023 | |||
|Burning Love | |||
|Open | |||
|Nexstar (Tenessee) | |||
|Did not place | |||
|} | |} | ||