Scarlett Petty: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 335: | Line 335: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="27" |2023 | | rowspan="27" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |Vienna | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |[[Gianna Martello]] | ||
|24/7 (San Antonio) | |24/7 (San Antonio) | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos | |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|JUMP (Kansas City) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
|NUVO (Dallas) | |NUVO (Dallas) | ||