Scarlett Petty: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 335: Line 335:
|-
|-
| rowspan="27" |2023
| rowspan="27" |2023
| rowspan="15" |Vienna
| rowspan="16" |Vienna
| rowspan="15" |Lyrical
| rowspan="16" |Lyrical
| rowspan="15" |[[Gianna Martello]]
| rowspan="16" |[[Gianna Martello]]
|24/7 (San Antonio)
|24/7 (San Antonio)
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|JUMP (Kansas City)
|5<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
|NUVO (Dallas)
|NUVO (Dallas)