Scarlett Petty: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 339: | Line 339: | ||
| rowspan="16" |[[Gianna Martello]] | | rowspan="16" |[[Gianna Martello]] | ||
|24/7 (San Antonio) | |24/7 (San Antonio) | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|NUVO (Dallas) | |||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos | |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
|JUMP (Kansas City) | |JUMP (Kansas City) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
|RADIX (Houston) | |RADIX (Houston) | ||