Scarlett Petty: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 517: Line 517:
|3<sup>rd</sup> for Teen Miss World Dance
|3<sup>rd</sup> for Teen Miss World Dance
|-
|-
| rowspan="4" |2025
| rowspan="5" |2025
| rowspan="4" |When I Look at You
| rowspan="5" |When I Look at You
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="4" |[[Gianna Martello]]
| rowspan="5" |[[Gianna Martello]]
|24/7 (Westminster)
|24/7 (Westminster)
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Stop the Clock
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Stop the Clock
Line 531: Line 531:
|-
|-
|NUVO (Houston)
|NUVO (Houston)
|7<sup>th</sup> in Teen Solos
|7<sup>th</sup> in Teen Solos<br />DJ'S PICK!!
|-
|24/7 (Houston)
|TBA
|}
|}