Alicia Ross: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2015 | | rowspan="3" |2015 | ||
|Tomorrow | | rowspan="3" |Tomorrow | ||
|Open | | rowspan="3" |Open | ||
|Christina<br />DeLessio-Sapone | | rowspan="3" |Christina<br />DeLessio-Sapone | ||
|Starpower | |Starpower | ||
|2<sup>nd</sup> in | |2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />1<sup>st</sup> in Open Solos | ||
|- | |||
|Thunderstruck | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Las Vegas) | |||
|3<sup>rd</sup> in Rising Starz 15-19 Solos | |||
|- | |||
|2019 | |||
|Introspection | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:Dancers]] | [[Category:Dancers]] | ||