Keara Sweeney: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>PaigeHylandLover |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2012 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Amayzing Mayzie | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Rachael Thoma | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 37: | Line 37: | ||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |Fire & Ice (Pittsburgh) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Nexstar (Akron) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2013 | | rowspan="4" |2013 | ||