Marlow Hess: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 122: | Line 122: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | |2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2023 | ||
| | | rowspan="2" |Mambo 5 | ||
| | | rowspan="2" |Jazz | ||
| | | rowspan="2" |Kenneth Braga<br />Presley Ely<br />Lucy Henry<br />Nyxyn Uzonwanne | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Fix You | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Cali Bozsoki<br />Mila Campbell<br />Haven Chisholm<br />Lily Delavina<br />Lucy Henry<br />Madeline Jordan<br />Collins Kirby<br />Valentina Villanova | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |All I Want | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Cali Bozsoki<br />Kenneth Braga<br />Mila Campbell<br />Haven Chisholm<br />Lily Delavina<br />Presley Ely<br />Lucy Henry<br />Madeline Jordan<br />Collins Kirby<br />Nyxyn Uzonwanne<br />Valentina Villanova | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Bop to the Top | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Cali Bozsoki<br />Kenneth Braga<br />Mila Campbell<br />Haven Chisholm<br />Lily Delavina<br />Presley Ely<br />Lucy Henry<br />Madeline Jordan<br />Collins Kirby<br />Nyxyn Uzonwanne<br />Valentina Villanova | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Diamond | ||
| | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Francesca Caputo<br />Ariella Cousino<br />[[Ella Dobler]]<br />Presley Ely<br />Mila Fontana<br />Natalie Frantzen<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />Noelle Klug<br />Harper Stein<br />Macey Strickland<br />Katherine White | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||