Audrina Mossembekker: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="2" |2019 | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="2" |Great Balls of Fire | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="2" |Rachel Ruhe | ||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="10" |2021 | |||
| rowspan="5" |Fields of Gold | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" |Rachel Ruhe | |||
|KAR (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Once Upon Another Time | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" |Adeline Nelson | |||
|KAR (Anaheim) | |KAR (Anaheim) | ||
| | | | ||
| Line 32: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2022 | | rowspan="5" |2022 | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Hound Dog | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
| rowspan="5" |[[Molly Long]] | | rowspan="5" |[[Molly Long]] | ||
| Line 48: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards (Ontario) | |The Dance Awards (Ontario) | ||
| | |||
|- | |||
|2023 | |||
|My Kind of Guy | |||
| | |||
| | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||