Winter Eberts: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2017 | | rowspan="2" |2017 | ||
|Reflection | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Jet Set | |Jet Set | ||
| | | | ||
| Line 53: | Line 59: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2018 | | rowspan="2" |2018 | ||
|Poison | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Guardian Angel | |Guardian Angel | ||
| | | | ||
| Line 60: | Line 72: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2019 | | rowspan="2" |2019 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|Winter War | |Winter War | ||
| | | | ||