Cassidy Naber: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 12: Line 12:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2016
| rowspan="2" |2016
| rowspan="3" |Baby I'm a Star
| rowspan="2" |Baby I'm a Star
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |[[Taeya Shvartsman]]
| rowspan="2" |[[Taeya Shvartsman]]
|Showstopper (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
|
|
|-
|-
|KAR (Anaheim)
|KAR (Anaheim)
|2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios
|
|-
|-
| rowspan="2" |2017
| rowspan="2" |Dangerous
| rowspan="2" |Hip Hop
| rowspan="2" |[[Dylan Naber]]
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|
|-
|Rainbow (Redondo Beach)
|
|}
|}