Shaleen Trujillo: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 137: | Line 137: | ||
|Showstopper (Denver) | |Showstopper (Denver) | ||
|10<sup>th</sup> in Senior Large Groups<br />Platinum | |10<sup>th</sup> in Senior Large Groups<br />Platinum | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2018 | |||
|The Wallflowers | |||
|Contemporary | |||
|Alexandra Palmer<br />Allison Marsh<br />Mia Hewett<br />[[Shaleen Trujillo]]<br />[[Shanae Trujillo]]<br />Shaylee Ruybal | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|My Addiction | |||
|Lyrical | |||
|Alexandra Palmer<br />Allie Curran<br />Allison Marsh<br />Kennedy Leavitt<br />Mia Hewett<br />[[Shaleen Trujillo]]<br />[[Shanae Trujillo]]<br />Shaylee Ruybal<br />Zaria Rouse | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|Killing Me | |||
|Lyrical | |||
|Alexandra Palmer<br />Allie Curran<br />Allison Marsh<br />Kendra Dominguez<br />Kennedy Leavitt<br />Mia Hewett<br />[[Shaleen Trujillo]]<br />[[Shanae Trujillo]]<br />Shaylee Ruybal<br />Zaria Rouse | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|Feel Good | |||
|Hip Hop | |||
|Alexandra Palmer<br />Allie Curran<br />Allison Marsh<br />Annika Rouse<br />Kendra Dominguez<br />Mia Hewett<br />[[Shaleen Trujillo]]<br />[[Shanae Trujillo]]<br />Shaylee Ruybal<br />Sophia Johnson<br />Zaria Rouse | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|End of Time | |||
|Jazz | |||
|Alexandra Palmer<br />Allie Curran<br />Allison Marsh<br />Kendra Dominguez<br />Kennedy Leavitt<br />Mia Hewett<br />[[Shaleen Trujillo]]<br />[[Shanae Trujillo]]<br />Shaylee Ruybal<br />Sophia Johnson<br />Zaria Rouse | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|Brother | |||
|Open | |||
|Alexandra Palmer<br />Allie Curran<br />Allison Marsh<br />Annika Rouse<br />Isabella Zimmer<br />Kayla Mcgee<br />Kendra Dominguez<br />Kennedy Leavitt<br />Ma'kena Hammer<br />Mia Hewett<br />Nevaeh Montoya<br />[[Shaleen Trujillo]]<br />[[Shanae Trujillo]]<br />Shaylee Ruybal<br />Sophia Johnson<br />Zaria Rouse | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|} | |} | ||