Shanae Trujillo: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2013 | |||
|Put the Gun Down | |||
|Open | |||
|KAR (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2015 | |||
| rowspan="3" |20<sup>th</sup> Century Fox Mambo | |||
| rowspan="3" |Musical Theatre | |||
|KAR (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals Purple (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Denver) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2016 | | rowspan="3" |2016 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |I Got Rhythm | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Tap | ||
|KAR (Denver) | |KAR (Denver) | ||
| | | | ||
| Line 21: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|Celebration (Denver) | |Celebration (Denver) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2017 | |||
| rowspan="3" |Awards Night | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|KAR (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals Purple (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Celebration (Denver) | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Line 34: | Line 64: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="6" |2017 | ||
| rowspan="3" |You | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Sydney Hammer | |||
|KAR (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals Purple (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Celebration (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Controlla | | rowspan="3" |Controlla | ||
| rowspan="3" |Hip Hop | | rowspan="3" |Hip Hop | ||
| Line 77: | Line 119: | ||
|Showstopper (Denver) | |Showstopper (Denver) | ||
|8<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios<br />Double Platinum | |8<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios<br />Double Platinum | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2019 | |||
| rowspan="2" |Broken Glory | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Allison Marsh<br />Alexandra Palmer | |||
|KAR (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Denver) | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Duets/Trios | |||
|} | |} | ||