Berkeley Scifres: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|2022 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (Kansas City) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 28: | Line 37: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021 | |||
| rowspan="2" |Hero | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Easy | |||
|Jazz | |||
| | | | ||
| | |Hall of Fame (Kansas City) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||